Save

Ügyfelünk élenjáró vállalatként a lehető legjobb megoldásokon dolgozik a jövő kulcsfontosságú területein, mint megújuló energiaforrások, az okos, rugalmas energiahálózatok, és az újszerű ügyfélmegoldások.

Jelenleg Üzleti intelligencia és termékfejlesztési osztályuk budapesti csapatába keresünk új munkatársat különböző non-core termékek és a hozzájuk kapcsolódó folyamatok teljes körű kifejlesztésével kapcsolatos üzleti modellek kialakítására és elemzésére az alábbi pozícióba:

Üzleti Modellező

Feladatok

Üzleti modellezőként a különböző innovációs projektek, valamint termékkoncepciók üzleti tervének és érzékenység vizsgálatának elkészítése lesz a fő feladatod.

Ehhez az alábbi tevékenységeket fogod ellátni:

  • Megtérülés vizsgálat (DCF, IRR, NPV)
  • Közreműködés az Igazgatóság sztenderd riportolási tevékenységében
  • Az Igazgatóság középtávú tervezésének összefogása
  • Üzleti elemzések készítése ad hoc üzleti igények esetén, üzleti és finanszírozási konstrukciók kidolgozása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (adó, jog, számvitel, kontrolling, treaursy, sales, stb)
  • Üzleti vezetők, döntéshozatali folyamatok analitikai támogatása
  • Non-organikus növekedési potenciálokhoz üzleti terv készítés és vállalatfelvásárlási, stratégiai partnerségi koncepciók kialakítása pénzügyi oldalról
  • Értékelési módszertanok továbbfejlesztése, illetve szükség esetén új megközelítések kidolgozása

Elvárások

  • Gazdasági egyetemi/főiskolai végzettség
  • Legalább 5 év szakirányú, modellezői tapasztalat
  • Stratégiai látásmód, globális üzleti szemlélet
  • Analitikus képesség
  • Ügyfél fókusz, képesség, intuíció az ügyfél igények megértésére, elemzésére, leképezésére
  • Önállóság, határozott fellépés
  • Vállalkozói véna
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálnak

  • A munka-magánélet egyensúlyához való hozzájárulásként törvényi kereten felüli alapszabadság
  • Minden munkatársuk számára kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítanak, nemzetközi biztosító partnerükön keresztül, mely családtagokra is kiterjeszthető
  • A mindennapok könnnyebb szervezhetősége érdekében évi 20 nap homeoffice-t biztosítanak
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható versenyképes cafeteria keret (SZÉP kártya; készpénz; egészség- és nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás; lakáscélú támogatás)
  • Kedvezményes áramvételezési lehetőség
  • Éves bónusz

  • Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését kattintson ide a jelentkezéshez!

    Látogassa meg honlapunkat isg.com/jobs, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.