Save
Szerszámgépek és termelő-berendezések értékesítésével foglalkozó Svájci székhelyű partnerünkhöz keressük a megfelelő szakembert:

After Sales Coordinator

Feladatok:

  • Kapcsolattartás napi szinten a vevőkkel és az alkatrészközponttal.
  • Együttműködés napi szinten a cég szerviz mérnökével és a szerviz technikusokkal, a szerviz munkákhoz szükséges alkatrészek biztosítása
  • Alkatrészre vonatkozó ajánlatkérések és ajánlatok kezelése, legjobb szállítási kondíciók elérése aktív e-mail és telefonos ügyintézéssel.
  • Nemzetközi és belföldi szállítások kezelése, adminisztráció elvégzése
  • Garanciális és jótálláson kívül eső alkatrész ügyek kezelése
  • Együttműködés a cég pénzügyi munkatársával a folyamatok támogatásában
  • Környezetvédelmi termékdíj bevalláshoz adatszolgáltatás külső ügyintézőnek
  • A bejövő szervíz telefonok, email-es megkeresések fogadása, megválaszolása és kezelése
  • A munkafelvételi folyamat teljeskörű kezelése, a hozzá tartozó adminisztráció elvégzése
  • A javítási határidők meghatározása, előjegyzés kezelése és munkalapok felvétele
  • A szerelést végző kollégák napi munkájának szervezése, koordinálása, támogatása
  • Az ügyfelek folyamatos tájékoztatása a javítási folyamat során
  • Árajánlatok készítése, dokumentálása
  • Vevői megrendelések kezelése, nyomon követése
  • Adatszolgáltatás, adatrögzítés, nyilvántartások kezelése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent (gazdasági, logisztikai, műszaki vagy hasonló végzettség)
  • Koordinátori, ügyintézői, vevői kapcsolattartási tapasztalat előnyt jelent.
  • Angol vagy német magabiztos, aktív, tényleges nyelvtudás legalább középfokon, írásban és szóban is. A német nyelvtudás előnyt jelent.
  • Megbízható, felhasználói szintű MS Office ismeretek.
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés.
  • Kiváló kommunikációs és probléma megoldó képesség.
  • sERPa, Nagy Machinátor programok ismerete előnyt jelent
  • Dinamikus, energikus, aktív hozzáállás
  • Vevőközpontú gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs és probléma megoldó képességHatározott, magabiztos kommunikáció, a nehéz helyzetekben is
  • Precizitás és jó szervező képesség, fontos az egyidejű feladatok és a prioritások kezelése
  • Terhelhetőség, rugalmasság, alkalmazkodás a változatos feladatokhoz

Kattintson ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat isg.com/jobs, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.