Save

Brand Manager

Homeoffice
Magyarország egyik meghatározó élelmiszer gyártó nagyvállalata keres Brand Managert.

Feladatok:

  • Rövidtávú (éves) stratégiai tervezés összhangban a definiált hosszútávú (3 éves) kereskedelmi stratégiával, a társosztályokkal (értékesítés, trade marketing, kontrolling) és a csoport stratégiai marketing munkatársakkal együttműködve
  • Az adott kategória és márkák üzleti és marketing kommunikációs céljainak definiálása
  • A tervezéshez kapcsolódó aktivitásterv elkészítése, megvalósítása, nyomon követése és tervtől való eltérés menedzselése
  • Kategória, alkategória ill. márkaszintű PnL követése, eltérések megértése, javaslattétel az üzleti KPI-ok elérése érdekében
  • Portfólió optimalizáláshoz brand marketing inputok megfogalmazása
  • ROI szemlélet erősítése, a marketing aktivitások elő –és utóértékelésének elkészítése, az eredmények felhasználása a tervezési és megvalósítási folyamatokban
  • A piaci, üzleti trendek követése, megértése és erre alapuló javaslatok előterjesztése, tervezésbe történő beépítése
  • Ügynökségekkel történő kapcsolattartás, munkafolyamatok kialakítása
  • Csomagolás és design, arculati és grafikai elemek, kampányokhoz kapcsolódó ötletek kidolgozása és megvalósítása
  • Fogyasztói kutatások kezdeményezése, készíttetése és elemzése, konklúziók levonása és az üzleti tervbe történő beépítése
  • Marketing kommunikációs és promóciós tevékenység tervezése és lebonyolítása (ATL, BTL, online) Képesítés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • FMCG food tapasztalat
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó képesség ("can do" attitűd)
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás
  • Jó üzleti és pénzügyi gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Csapatjátékos, kiváló együttműködő készség

Kattintson ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat isg.com/jobs, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.