Save

HR Business Partner

Homeoffice
Further Development
Modern Office
Ügyfelünk, egy globális optikai kiskereskedelmi vállalat, amely Európa-szerte több mint 7200 üzlettel rendelkezik. Európa legnagyobb optikai vállaltcsoportjának magyarországi leányvállalataként, hazánkban két kiskereskedelmi hálózatot működtetnek, közel 150 üzlettel, valamint Csehországban és Szlovákiában további 60 optikai üzletettel rendelkeznek.

Feladatok

  • Kiskereskedelmi hálózatok vezetőinek és munkatársainak HR partneri, szakmai támogatása
  • A hálózatok toborzási, kiválasztási folyamatainak koordinálása
  • Új belépők beillesztésének támogatása
  • Teljesítményértékelési, kompenzációs, szervezetfejlesztési, karriermenedzsment és L&D folyamatok támogatása, esetenként fejlesztése
  • HR vezetővel együttműködve a munkáltatói márkaépítés és belső szervezeti kommunikáció folyamatában aktív részvétel, projekt koordináció
  • Új munkatárs ajánlási program működtetése
  • Javaslattétel és részvétel új HR folyamatok és szabályzatok létrehozásában, illetve optimalizálásában

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (humán, közgazdasági vagy pszichológia területen)
  • Min 3 év HR Generalista, HR Business Partner vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás, könnyed, folyamatos és gördülékeny kommunikáció szóban, írásban
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • Felhasználói MS Office ismeretek (Excel kiemelten)
  • Erős belső motiváció önálló, precíz, proaktív munkavégzésre
  • Megoldásorientált szemléletű attitűd
  • Kiemelkedő kommunikációs készség

Kattintson ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat isg.com/jobs, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.