Save

Termékmenedzser

Ügyfelünk a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatója, amely több mint 70 országban, 140 000 munkatárssal áll ügyfelei rendelkezésére. Számukra keresünk angolul jól beszélő, kockázatvállalói és/vagy termékmenedzseri tapasztalattal rendelkező új munkatársat.

Feladatok:
  • Csoportos élet-, baleset- és egészségbiztosítási termékkoncepciók kidolgozása, termékfejlesztés
  • Új, versenyképes termékajánlatok kidolgozása (az ügyfél és üzleti információk, valamint a vállalati stratégia figyelembevételével)
  • A termékfejlesztésekkel kapcsolatos feladatok és folyamatok önálló menedzselése
  • Kockázatvállalási feladatok ellátása
  • Csoportos személybiztosítási szerződésállomány elemzése, állományvédelmi feladatok ellátása
  • Az ügyfelek igényeinek feltérképezése és a piaci változások folyamatos követése
  • Aktív részvétel a helyi és nemzetközi projektfeladatokban
  • Az értékesítési terület oktatásához szükséges anyagok előállítása és prezentálása
  • A társterületekkel (pl. jog, fogyasztóvédelem, értékesítés) történő hatékony együttműködés
Elvárások:
  • Felsőfokú (gazdasági, egészségügyi, jogi vagy aktuáriusi) végzettség
  • 2-5 éves életbiztosítási termékfejlesztési tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Kezdeményező, proaktív és tettrekész hozzáállás
  • Precíz, pontos és önálló munkavégzés
  • Eredményorientáltság
Amit ügyfelünk kínál:

Jövedelem:
  • versenyképes alapfizetés
  • bónuszkifizetés (teljesítményértékelő rendszer alapján)
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (az egyéni befizetések kiegészítéseként)
  • kedvezményes részvényvásárlási lehetőség, illetve ingyenes részvények
  • biztosítási szolgáltatások kedvezményes igénybevételi lehetősége
Egészség:
  • élet-, baleset- és egészségbiztosítás
  • 2 évenként ingyenes átfogó szűrővizsgálati program
  • sportolási lehetőségek
  • Work Well programok, havonta gyümölcsnapok
Idő:
  • hibrid munkavégzés (átlagosan heti 2 irodai nap)
  • évente 2 extra szabadnap mindenkinek
  • egyéb segítség: pl nyári táborok szervezése gyerekeknek
Karrier:
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák, mentorálás elismert szakértő kollégák által, a LinkedIn Learning ingyenes használata, heti egy óra dedikált tanulás, tanulmányi szerződés kötésének lehetősége)
  • rövid, illetve hosszú távú nemzetközi munkatapasztalat szerzésének lehetősége az Allianz Csoporton belül
  • tehetségfejlesztő programok

Kattintson ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat isg.com/jobs, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.